Wpływ zanieczyszczonego powietrza na dzieci

2022.07.27

2 minuty i 15 sekund

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
  • Na co wpływają zanieczyszczenia powietrza?
  • Oczyszczacze do powietrza marki Fellowes- eliminuje zanieczyszczenia we własnym domu
  • Oczyszczacz Fellowes - skuteczne i bezpieczny
Niniejszy artykuł pod tytułem Płyn do soczewek – jak go stosować? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Płyn do soczewek – jak go stosować? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy wiesz, że Polska to jeden z najbardziej zanieczyszczonych krajów w Unii Europejskiej? To niestety smutne fakty, mające potwierdzenie, które widać gołym okiem, szczególnie w sezonie grzewczym. Zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, są szkodliwe, najbardziej narażone są osoby starsze, a także najmłodsi. Dziecko potrzebuje do rozwoju jak najlepszych warunków, nie zawsze myślimy o jakości powietrza jakie wdycha, a jest to duży błąd, który powinno się jak najszybciej eliminować.

Na co wpływają zanieczyszczenia powietrza?

Długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń powietrza jest bardzo niekorzystne dla organizmu, szczególnie organizmu dziecka. Co ważne zanieczyszczenia negatywnie wpływają na dziecko już w okresie płodowym. W powietrzu znajdują się między innymi:

  • pyły zawieszone PM 10 i PM 2.5
  • pleśni i grzyby
  • wirusy i bakterie
  • alergeny i roztocza

Wszystko to negatywnie wpływa na rozwój, na zdrowie, koncentrację i zdrowy sen. Zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu powodują częstsze zachorowania na choroby układu oddechowego, naukowcy twierdzą także, że nadmierne narażanie na zanieczyszczenia skracają długość życia. Brzmi nie najlepiej, jeśli zatem zależy na zdrowiu swoim i swoich najbliższych warto wykorzystać najlepszy sposób na eliminację zanieczyszczeń.

Oczyszczacze do powietrza marki Fellowes- eliminuje zanieczyszczenia we własnym domu

Wpływ zanieczyszczonego powietrza na dzieci
Skutecznym sposobem na usuwanie zanieczyszczeń jest zastosowanie oczyszczaczy powietrza, aby jednak mogły być skuteczne muszą być odpowiednio wyposażone. Oczyszczacze do powietrza marki Fellowes to bardzo zaawansowane urządzenia świetnie sprawdzające się zarówno w domach, jak i pomieszczeniach biurowych. Większość z modeli dostępnych od Fellowes można zamontować na ścianie, jak model oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 4, samo wyposażenie oczyszczacza w skuteczne filtry to najwyższa gwarancja skuteczności. Nie trzeba także martwić się o skomplikowaną obsługę, ponieważ urządzenie pracuje praktycznie samodzielnie. Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM4 sprawdzi się nie tylko w domu, ale np. w szkole czy przedszkolu wszystko to w trosce o zdrowy i stabilny rozwój najmłodszych.

Oczyszczacz Fellowes – skuteczne i bezpieczny

Amerykańskie urządzenia do sterylizacji powietrza mogą poszczycić się wieloma certyfikatami, potwierdzającymi skuteczność a także bezpieczeństwo dzięki czemu nie musimy martwić się o ochronę dzieci. Dzięki coraz większej skuteczności tego typu urządzeń, a także naszej świadomości wobec zagrożeń jakie niosą za sobą zanieczyszczenia powietrza, urządzenia z segmentu sterylizacji znajdują coraz częstsze zastosowanie także w szkołach, czy przedszkolach. Wszystko to w trosce o zdrowie i jakość życia od najmłodszych lat.

Dobrej klasy oczyszczacz powietrza jak oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 4, kupimy jedynie w profesjonalnych sklepach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl