Choroby układu oddechowego – jak naturalnie się wspomagać?

2022.08.22

2 minuty i 35 sekund

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
  • Jakie zanieczyszczenia wdychamy najczęściej wraz z powietrzem?
  • Jak organizm reaguje na zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu?
  • Oczyszczacze Vestfrost - wsparcie dla układu oddechowego
  • Dlaczego to skuteczne działanie?
  • Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH- Twój pierwszy, tani oczyszczacz Vestfrost do domu
Niniejszy artykuł pod tytułem Płyn do soczewek – jak go stosować? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Płyn do soczewek – jak go stosować? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Powietrze a ściślej mówiąc tlen jest nam potrzebny do życia, jednak nie zawsze zdajemy sobie sprawę , że wraz z tlenem wdychamy również zanieczyszczenia, które negatywnie oddziałują na różne układy w organizmie ludzkim, a w szczególności na układ oddechowy.

Jakie są konsekwencje wdychania zanieczyszczeń wraz z powietrzem i jak można wspierać układ oddechowy?

Jakie zanieczyszczenia wdychamy najczęściej wraz z powietrzem?

Stężenie w powietrzu zanieczyszczeń jest różne w zależności od tego jaka jest np. pora roku. Oczywistym jest zwiększenie występowania zanieczyszczeń pochodzących ze smogu w okresie jesienno-zimowym kiedy to trwa tzw. sezon grzewczy. Jednak to nie sam smog a zawarte w nim pyły zawieszone PM 2.5 i PM 10 , negatywnie oddziałują na organizm, to szczególnie niebezpieczne związki, których długotrwałe wdychanie według badań może nawet skracać długość życia. Oprócz smogu przez niemal cały rok jesteśmy narażeni na wdychanie alergenów, kurzu i roztoczy, co jest szczególnie uciążliwe dla alergików ale także wirusy, bakterie, pleśń i grzyby, Wszystko to niestety nie pozostaje bez znaczenia dla naszego organizmu. Szczególnie narażony jest tutaj właśnie układ oddechowy.

Jak organizm reaguje na zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu?

Tak jak już zauważono powyżej wdychanie zanieczyszczeń tylko z pozoru wydaje się nie stanowić większego zagrożenia. Nic bardziej mylnego, układ oddechowy jest szczególnie narażony, częste infekcje, choroby czy ogólne osłabienie odporności to tylko kilka z efektów zanieczyszczeń powietrza. Największym zagrożeniem są pyły zawieszone pochodzące ze smogu, które przyczyniają się do występowania i rozwoju wielu chorób. Zanieczyszczone powietrze to również gorsze samopoczucie i brak koncentracji. Jak widać zatem nie jest to dla nas obojętne. Czy można się przed tym uchronić?

Oczyszczacze Vestfrost – wsparcie dla układu oddechowego

Choroby układu oddechowego - jak naturalnie się wspomagać?Najskuteczniejszą metodą, która pozwala na eliminację zanieczyszczeń jest filtracja powietrza w danym pomieszczeniu, a taki efekt uzyskamy wykorzystując nowoczesne oczyszczacze Vestfrost.

Dlaczego to skuteczne działanie?

Oczyszczacze Vestfrost zostały wyposażone w filtry, które skutecznie wyeliminują zanieczyszczenia są to: filtr wstępny, węglowy, HEPA, lampa UV-C LED oraz jonizator. Dzięki złożonej filtracji możemy z powietrza usunąć niemal 100% wszystkich zanieczyszczeń.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH- Twój pierwszy, tani oczyszczacz Vestfrost do domu

Oczyszczacze Vestfrost mogą pochwalić się bardzo dobrymi parametrami przy zachowaniu rozsądnej ceny. Najmniejszy model oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH to koszt 1099 zł, za urządzenie, w którym zastosowano najlepsze metody filtracji, a także funkcję jonizacji, która dodatkowo wspiera w eliminacji wirusów i bakterii co jest doskonałe dla układu oddechowego. Ponadto urządzenie jest kompaktowych kształtów, posiada blokadę rodzicielską, pracuje bardzo cicho w trybie nocnym, a jego obsługa jest ułatwiona poprzez aplikację mobilną. To dobry wybór dla osób szukających pierwszego urządzenia do niewielkiej przestrzeni.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl